![Meremeti-blog-anakainisi-zampidis](https://www.meremeti.net/wp-content/uploads/2017/08/MEREMETI_ZAMPIDHS_BLOG-POST_28AUGUST.jpg)
Εργασίες συντήρησης στο Zambidis Club από το Μερεμέτι
Η ομάδα του Μερεμέτι ανέλαβε εργασίες συντήρησης στο γυμναστήριο του κ. Ζαμπίδη στην Γλυφάδα. Ευχαριστούμε τον κ. Ζαμπίδη για την συνεργασία και την εμπιστοσύνη που μας έδειξε.
Η ομάδα του Μερεμέτι ανέλαβε εργασίες συντήρησης στο γυμναστήριο του κ. Ζαμπίδη στην Γλυφάδα. Ευχαριστούμε τον κ. Ζαμπίδη για την συνεργασία και την εμπιστοσύνη που μας έδειξε.